Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne 49m2
Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne 49m2 Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne 49m2 Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne 49m2 Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne 49m2 Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne 49m2 Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne 49m2

Mieszkanie na sprzedaż Łaziska Górne 49m2

Cena: 159 000 zł

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w Łaziskach Górnych o pow. 49m2, usytuowane na III piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Stan techniczny mieszkania wymaga jedynie odświeżenia, łazienka po remoncie, okna plastikowe, nowe drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Meble w kuchni mogą zostać, na podłogach kafelki i panele, na ścianach gładź gipsowa. Lokal w zasobach Łaziskiej Spółdzielni mieszkaniowej, czynsz około 450zł (w tym CO, fundusz remontowy i gaz).

Istnieje możliwość zamiany z dopłatą na mniejsze na parterze w Łaziskach Górnych.

Bardzo dużym atutem jest lokalizacja, w samym centrum miasta, blisko szkoła, przedszkole, przystanek, kościół.

Oferta godna polecenia !!!! Zapraszam do obejrzenia !!!

Nr oferty w biurze: 02/02/19/MS

Tel do osoby prowadzącej: 504 222 975; 32 790 53 88

POWYŻSZA OFERTA NIE STANOWI OFERTY W ROZUMIENIU PRZEPISÓW KODEKSU CYWILNEGO - MA TYLKO CHARAKTER INFORMACYJNY.
CENA NIERUCHOMOŚCI NIE ZAWIERA OPŁAT NOTARIALNYCH, OPŁATY SĄDOWEJ, US, USŁUGI POŚREDNICTWA ITP.NASZYM KLIENTOM POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH, KONSOLIDACYJNYCH, FIRMOWYCH I HIPOTECZNYCH. MOBILNI DORADCY KREDYTOWI.