Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2
Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2 Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2 Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2 Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2 Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2 Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2 Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2 Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2

Mieszkanie na sprzedaż Mikołów 59m2

Cena: 239 000 zł

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe,  odrębnej własności w Mikołowie o pow. użytkowej 59m2, usytuowane na II piętrze w budynku wielorodzinnym z 2002 roku. Mieszkanie składa się z dużego widnego salonu, widnej otwartej kuchni, sypialni, garderoby, łazienki z WC i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy duża piwnica z oknem oraz możliwość korzystania z wózkowni.

Mieszkanie ciekawe architektonicznie z licznymi skosami i oknami dachowymi. Na ścianach gładzie gipsowe, na posadzce kafelki i panele, łazienka z wanną narożną, okna dachowe drewniane, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Ogrzewanie centralne gazowe (piec dwufunkcyjny Vailant).Budynek ocieplony, nowe pokrycie dachowe, klatka schodowa czysta, prywatny plac zabaw, tylko dla dzieci z tego budynku. Nieruchomość w zarządzie wspólnoty, opłata na fundusz remontowy wynosi 145zł miesięcznie oraz dodatkowo opłaty za wodę, śmieci .

W cenie pozostaje zabudowa mebli kuchennych wraz ze sprzętem AGD ( lodówka, płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka, okap), pozostałe pomieszczenia puste.

Okolica spokojna i zielona, miejsca parkingowe pod blokiem, w pobliżu szkoła i przedszkole.

Polecam i zapraszam do obejrzenia !!! Wolne od zaraz !!!

Nr oferty w biurze: 01/08/19/MS

Tel do osoby prowadzącej: 504 222 975; 32 790 53 88

POWYŻSZA OFERTA NIE STANOWI OFERTY W ROZUMIENIU PRZEPISÓW KODEKSU CYWILNEGO - MA TYLKO CHARAKTER INFORMACYJNY.
CENA NIERUCHOMOŚCI NIE ZAWIERA OPŁAT NOTARIALNYCH, OPŁATY SĄDOWEJ, US, USŁUGI POŚREDNICTWA ITP.NASZYM KLIENTOM POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH, KONSOLIDACYJNYCH, FIRMOWYCH I HIPOTECZNYCH. MOBILNI DORADCY KREDYTOWI.