Nazwa Opis Cena
Dom na sprzedaż Orzesze 120m2

Dom na sprzedaż Orzesze 120m2

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny z 60-tych w Orzeszu przy ulicy Staszica o pow. użytkowej 120m2, usytuowany na działce o pow. 678m2.

Budynek otynkowany, piętrowy, murowany, całkowicie podpiwniczony, dach łamany, ocieplony, kryty papą, ogrzewanie centralne węglowe, okna plastikowe. Składa się z dwóch niezależnych mieszkań z wspólną klatką schodową oraz strychem. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz (pod budynkiem z możliwością wciągnięcia do środka). Dojazd asfaltowy drogą gminną, posesja ogrodzona, zagospodarowana, na działce budynek garażowo-gospodarczy.

Rozkład pomieszczeń:

Parter: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój

Piętro: 2 pokoje, duża widna kuchnia, spiżarka, łazienka z WC i przedpokój

Stan techniczny budynku wymaga odświeżenia, na piętrze mieszkanie do odświeżenia, w oknach rolety wewnętrzne, łazienka po remoncie, na parterze lokal do odnowienia, w oknach rolety wewnętrze a w dwóch dodatkowo rolety zewnętrze oraz wyjście na ogród, łazienka do remontu.

Dużym atutem całej nieruchomości jest lokalizacja, blisko centrum miasta, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, okolica spokojna. Blisko szkoła, przystanek, boisko.

Polecam i zapraszam do obejrzenia !!!

Nr oferty w biurze: 01/06/22/DS

Tel do osoby prowadzącej: 32 790 53 88; 504 222 975

POWYŻSZA OFERTA NIE STANOWI OFERTY W ROZUMIENIU PRZEPISÓW KODEKSU CYWILNEGO - MA TYLKO CHARAKTER INFORMACYJNY.
CENA NIERUCHOMOŚCI NIE ZAWIERA OPŁAT NOTARIALNYCH, OPŁATY SĄDOWEJ, US, USŁUGI POŚREDNICTWA ITP.
NASZYM KLIENTOM POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH, KONSOLIDACYJNYCH, FIRMOWYCH I HIPOTECZNYCH. MOBILNI DORADCY KREDYTOWI.

649 000 zł